+389 2 3071 411 | contact@vitimk.com

За нас

Нашата компанија постои веќе 25 години на mакедонскиот пазар. Нудиме лепеза на различни продукти за различни индустрии и примени.

Повеќе

Продукти

Разгледајте го нашето портфолио на продукти и погледнете што може да ви користи на вас. Нудиме разни видови на сврзни тела кои се производ на реномирани светски компании.

Повеќе

Контакт

За сите информации кои ви се потребни, или ако имате некои прашања во врска со нашите производи, контактирајте не во било кое време.

Контакт

Добредојдовте на нашата веб-страница!

Со гордост ви ја претставуваме нашата нова веб страница. Разгледајте ја, погледнете ги продуктите кои ги нудиме и подобро запознајте се со историјата на нашата компанија. Ако иматe некакви прашања во врска со продуктите кои ги нудиме, како и можноста да нарачате нешто од нашиот каталог, слободно контактирајте не!

Сигурни сме дека ќе бидете убедени дека ние сме најдобриот избор за ваш партнер!

100
Cup of Coffee
25
Coders
30
Designers
1000
Lines of Code

Easy Translation

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

Full Shop

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

Mega-Menu

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

Extensive Documentation

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

Trusted Expert

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

Easy Installation

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.

За нашата компанија

ВИТИ Дооел е една од првите приватни компании во Македонија, основана во 1995-тата година. Нашата примарна дејност е производство на сврзувачки елементи, машински завртки во стандардите DIN 933 и DIN 931, како и останати аксесоари, кои вклучуваат сајли, стеги за сајли, шпан заврти, спони за сајли и водилки за сајли.

Прочитај повеќе
About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur quis diam nisl. Sed at lectus felis. Sed rutrum velit in libero lacinia facilisis. Suspendisse dapibus venenatis metus eu auctor. Aliquam tincidunt orci nulla, nec luctus arcu lacinia vitae. Ut commodo metus mi, ut ornare eros congue rhoncus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras egestas hendrerit dapibus. Sed eget sagittis odio. Nulla aliquam neque vitae quam ullamcorper consequat. Vivamus blandit nulla sit amet nulla vestibulum, ac vehicula libero sagittis. Donec dignissim suscipit felis, nec commodo nisl congue vitae. Curabitur at purus a purus tincidunt gravida. Sed tincidunt lectus quis iaculis tincidunt. Donec aliquam eu enim vitae efficitur. Mauris at tristique dolor.

Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce cursus leo orci, id pharetra odio varius ac. Integer accumsan posuere erat ac porttitor. Vestibulum porttitor est mi, sed pharetra nisi dapibus sed. Maecenas iaculis leo sit amet tempor maximus.

Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce cursus leo orci, id pharetra odio varius ac. Integer accumsan posuere erat ac porttitor. Vestibulum porttitor est mi, sed pharetra nisi dapibus sed. Maecenas iaculis leo sit amet tempor maximus.

Нашите Вредности

Нашата компанија секогаш се залагала и ќе продолжи да се залага за врвна услуга , навремена испорака и квалитетни производи.

Нашиот Раст

Во 2020 година започнуваме со реализација на капитална инвестиција односно изградба на нов деловен простор и магацин кој се наоѓа во Индустриската Зона Визбегово а во 2021 година проектот е целосно реализиран и потполно оперативен.

Нашиот Тим

Нашиот тим го сочинуваат врвно-обучени професионалци со долгогодишно искуство во индустријата кои се секогаш подготвени да помогнат и да Ве советуваат да го направите вистинскиот избор.

Restart Muti-Purpose WordPress Theme